KONST / Litografier / Collage 14257210

nr 1425 7210

Lars Stenstad

(f. 1921), Sverige

Collage, Signerad, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:09

15/10 10:55:24 1      Vinnande bud

Lars Stenstad

Läs mer om Lars Stenstad